Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За рік Україна втратила 10 позицій в рейтингу конкурентоспроможності

Економіка 9061 перегляд

Опубліковано - 26.09.2006 20:25 | Всі новини | Версія для друку

За рік Україна втратила 10 позицій в рейтингу конкурентоспроможності
За рік Україна втратила 10 позицій в рейтингу конкурентоспроможності
За минулий рік Україна втратила 10 позицій в рейтингу конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму, спустившись з 68-го на 78-ме місце. Про це повідомили в прес-службі Форуму з посиланням на результати щорічного дослідження індексу конкурентоспроможності.

Згідно з повідомленням, незважаючи на прогрес в зростанні економіки, яке Україна демонструє впродовж кількох останніх років, українській владі потрібно перейти до жорсткішої політики у сфері державних фінансів, уповільнення інфляції і вдосконалення інфраструктури країни.

Крім того, в дослідженні наголошується, що необхідно також здійснити низку реформ для поліпшення економіко-правового середовища та інвестиційного клімату. “Україна страждає від неефективних прав власності, практики зловживання і корупції на всіх рівнях влади, в т.ч. в судах. І хоча рівень корупції знизився від початку 2004 року, він все ще високий, зважаючи на міжнародні стандарти”, - наголошується в повідомленні Всесвітнього економічного форуму.

“Український уряд висловив бажання щодо розгляду своєї потенційної кандидатури для вступу в ЄС. Це несе економічний і політичний зміст. Висловлюються надії, що як в Польщі, Угорщині та інших країнах Центральної і Східної Європи, це може стати механізмом виправлення на користь кращої політики і модернізації інститутів країни”, - цитується в повідомленні думка головного економіста і голови світової мережі конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму Августо Лопес-Клароса.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.