Аратта - На головну

16 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


XIХ Міжнародний Гуцульський фестиваль

Анонси Регіон: Івано-Франківська область 25070 переглядів

Опубліковано - 18.08.2011 23:26 | Всі новини | Версія для друку

XIХ Міжнародний Гуцульський фестиваль
XIХ Міжнародний Гуцульський фестиваль
27-28 серпня 2011 року в місті Косові та в селі Рожнів Косівського району буде проводитись XIX Міжнародний Гуцульський фестиваль. Основна мета дійства - відродження та збереження автентичного фольклору етнографічного регіону Гуцульщини, популяризації та вивчення духовного багатства українського народу.

Фестиваль також має на меті розвивати та популяризувати традиційні види народного мистецтва, звичаї, обряди етнічної групи українців – гуцулів, підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно – ужиткового мистецтва.

27 серпня 2010 року в рамках фестивалю буде зорганізовано проведення науково-практичної конференції за участю науковців, краєзнавців, мистецтвознавців, представників влади, зацікавлених офіційних осіб від громадських організацій США, Канади, Бразилії, Аргентини, Великої Британії, Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини, Чехії, Молдови, Росії, Білорусії та інших зарубіжних країн.

У фестивалі беруть участь: фольклорно-етнографічні, хорові колективи, вокальні ансамблі та окремі виконавці, оркестри народних інструментів, троїсті музики, солісти-інструменталісти на гуцульських народних музичних інструментах, самодіяльні театри, читці-декламатори, гумористи, танцювальні колективи, силачі гуцульського краю, учасниці конкурсу "Красуня Гуцульщини”, майстри образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, в репертуарі яких є твори на гуцульську тематику.

Останній раз у Косові Гуцульський міжнародний фестиваль (ХІІ-ий) проводився 27–29 вересня 2002 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Анонси»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.