Аратта - На головну

8 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Facebook з’явилася можливість висловлювати антипатію

Технології 7158 переглядів

Опубліковано - 29.03.2012 04:26 | Всі новини | Версія для друку

Для Facebook створили кнопку «не подобається»
Для Facebook створили кнопку «не подобається»
Користувачі Facebook тепер можуть додавати не тільки «друзів», але й «ворогів». І ділитися своїми антипатіями з іншими.

Користувачі Facebook отримали можливість заводити в соціальній мережі не лише "друзів", а й "ворогів". Зарахувати до них можна не тільки людей, а й будь-яку компанію, місце, фільм чи інтерес.

Інструмент не входить до стандартного функціоналу соцмережі – для цього потрібно встановити додаток EnemyGraph. Він дозволяє не тільки відмічати "ворогів", а й ділитися своїми антипатіями з іншими.

Додаток створили два студенти техаського університету в Далласі під керівництвом професора Діна Террі. До найбільш поширених "анлайків" з моменту запуску увійшли, зокрема, баптистська церква, телеканал Fox News і браузер Internet Explorer.

"Мене завжди вражало насадження загальної культури люб’язності. Ми хотіли дати людям можливість висловити також свою незгоду. Ми використовуємо слово "ворог" приблизно за такою ж схемою, як Facebook використовує слово "друг", - розповів Дін Террі.

Він наголосив, що додаток носить не тільки філософський характер. Адже інформація про те, що дратує користувачів, може розповісти багато нового дослідникам і маркетологам, які тривалий час ґрунтувалися тільки на інтересах людей.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.