Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Доведена ще одна цілюща властивість прополісу

Охорона здоров`я 9124 перегляди

Опубліковано - 11.05.2012 17:11 | Всі новини | Версія для друку

Прополіс - “чорний віск”
Прополіс - “чорний віск”
Дослідники з медичного університету Чикаго (США) встановили, що прополіс є хорошим засобом проти раку простати.

Упродовж століть прополіс використовується як натуральний лікарський засіб від багатьох захворювань, - починаючи від ангіни та алергії і закінчуючи лікуванням сильних опіків і онкологічних захворювань. Але до недавнього часу він не мав медичного визнання, оскільки лікарі не мали точних даних про його вплив на клітини.

Недавно дослідники з Чиказького медичного університету встановили, що прополіс є хорошим засобом проти раку простати, повідомляє Raut.ru.

У ході експерименту вчені поєднали традиційні методи дослідження раку з передовими методами вивчення білкових з’єднань.

Мета роботи полягала в тому, щоб знайти продукти харчування, здатні зупинити розвиток раку на ранніх стадіях. Як з’ясувалося, прополіс не вбиває рак, але цілком здатний зупинити на невизначений час розвиток раку передміхурової залози. Як припускають вчені, цілющі властивості прополісу обумовлені наявністю в його складі кавової кислоти.

Дослідники провели ряд дослідів на мишах, які показали, що навіть в низьких концентраціях після вживання сповільнювалося зростання ракових клітин. За шість тижнів лікування з цим з’єднанням зростання пухлини сповільнилося удвічі. У той же час, варто було припинити лікування, як ракові клітини відновлювали свій ріст.

Учені припускають, що такий ефект заморожування дозволить використовувати кавову кислоту в комплексному лікуванні раку разом з хіміотерапією. На їх думку, така методика може бути цілком успішною.

Раніше ми повідомляли, що іспанські дослідники знайшли в прополісі сильний антимікробний захист і потужну антиоксидантну активність.

Прополіс - це смоляниста речовина зелено-бурого або коричневого кольору з приємним ароматом тополиних бруньок і хвої, меду, воску і ванілі. При горінні виділяє запах цінних ароматичних смол. Збирають його бджоли з бруньок берези, тополі, осики, каштана, дуба, в’яза, верби, хвойних, деяких овочів...

Комахи використовують прополіс для дезінфекції вуликів, закриття тріщин, будівництва панелей і бальзамування "ворогів", які потрапили у вулик і яких важко видалити через їхні великі розміри. Точний склад прополісу залежить від місця проживання бджіл - клімату і навколишньої рослинності. У смолах і бальзамах утримується приблизно 50-60% прополісу, у воску - 20-25%, ефірних маслах - 5-10%, в пилку, мінералах та ферментах - 5%.

Від кожної сім’ї зазвичай збирають по 40-50 г прополісу.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.