Аратта - На головну

8 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


NASA буде проектувати людиноподібних роботів для космічних місій

Технології 8228 переглядів

Опубліковано - 17.09.2012 21:01 | Всі новини | Версія для друку

NASA буде проектувати людиноподібних роботів для космічних місій
NASA буде проектувати людиноподібних роботів для космічних місій
Американське космічне агентство NASA виділило вісім грантів на робототехнічні проекти на загальну суму у 2,7 мільйона доларів - серед переможців відбору, зокрема, розробки деталей для людиноподібних роботів, йдеться в повідомленні агентства.

У рамках національної програми з підтримки розвитку робототехніки National Robotics Initiative NASA спільно з Національним науковим фондом (NSF) вибрало вісім проектів, які отримали гранти обсягом від 150 тисяч до 1 мільйона доларів.

Переможцями відбору стали кілька проектів з розробки "скелетів" та систем пересування для людиноподібних роботів, які могли б замінити людину під час роботи у небезпечних умовах.

Крім того, фінансування отримали розробники системи розпізнавання загроз рельєфу місцевості на відстані для марсоходів та інших роверів, "шкіри" для роботів, необхідної для спрощення механізму зворотного зв’язку, а також група, яка розробить "робомотузки" - довгих, тонких і м’яких роботів, здатних, наприклад, проникати у місця, недоступні звичайним "скелетним" роботам.

"Автоматичний астронавт NASA, Робонавт, на борту Міжнародної космічної станції уже проходить випробування, щоб потім допомагати астронавтам і звільняти їх час для наукових експериментів та складних інженерних робіт.

Нові проекти, відібрані у рамках National Robotics Initiative, допоможуть нам у досягненні нових цілей - місії на астероїд у 2025 році та пілотованого польоту на Марс у 2035 році", - заявив директор з технологій NASA Мейсон Пек (Mason Peck).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.