Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


КМДА пропонує заборонити забудову історичного центру Києва

Самоврядування Регіон: м.Київ 8245 переглядів

Опубліковано - 28.11.2012 10:30 | Всі новини | Версія для друку

КМДА пропонує заборонити забудову історичного центру Києва
КМДА пропонує заборонити забудову історичного центру Києва
У Київській міській держадміністрації розроблено проект рішення про повну заборону нового будівництва в буферних зонах Софії Київської та Києво-Печерської лаври, а також на дніпровських схилах.

Він буде поширюватися на зведення нових будівель, а також на реконструкцію з розширенням і надбудовою вже існуючих будівель, але не стосуватиметься проведення робіт з реставрації пам’яток культурної спадщини та будівництва об’єктів, що забезпечують життєдіяльність міста, наприклад інженерних мереж, пише газета "Коммерсант-Украина".

Охоронна зона простягнеться від Пішохідного мосту по Набережному шосе до бульвару Дружби Народів, пройде вулицями Старонаводницькою, Лейпцігською, Івана Мазепи, Михайла Грушевського, охопить Європейську площу і майдан Незалежності.

Потім її кордони пройдуть вулицями Хрещатик і Прорізною. У зону також увійдуть вулиці Ярославів Вал, Велика і Мала Житомирська, Львівська площа, територія біля Національного музею історії України та Володимирська гірка.

Заборона діятиме до затвердження плану зонування центру Києва, робота над яким тільки почалася.

У пояснювальній записці до документа сказано, що розробка проекту обумовлена ​​численними зверненнями киян, а також рішеннями ЮНЕСКО.

Втім, експерти вважають проект запізнілим і популістським, бо у ньому відсутня норма про скасування минулих землевідведень для будівництва.

За даними юриста Марини Соловйової, яка домоглася в судах зупинки будівництва багатоповерхового житлового комплексу в буферній зоні Софії Київської, протягом останніх 10 років було видано 50 землевідведень в буферній зоні Софії Київської.

Нагадаємо, на останній 36-й сесії організація ЮНЕСКОзакликала Україну ввести мораторій на будівництво у буферних зонах, в іншому випадку в 2013 році Софія Київська і Києво-Печерська лавра можуть бути виключені зі списку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Самоврядування»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.