Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Київрада вирішила демонтувати Рибальський міст

Самоврядування Регіон: м.Київ 8511 переглядів

Опубліковано - 28.02.2013 14:29 | Всі новини | Версія для друку

Київрада вирішила демонтувати Рибальський міст
Київрада вирішила демонтувати Рибальський міст
Сьогодні, 28 лютого, Київська міськрада схвалила рішення про демонтаж вантового мосту, що з’єднує столичний Поділ з Рибальським півостровом через гавань Дніпра.

Як стало відомо, це рішення було прийнято у зв’язку з будівництвом Подільського мостового переходу.

З клопотанням про дозвіл на знесення мосту звернулися комунальне підприємство з ремонту і утримання мостів і доріг Києва Київавтошляхміст, на балансі якого перебуває цей об’єкт, і КП Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва, яке здійснює будівництво Подільського мостового переходу.

У результаті Київрада дозволила Київавтошляхмосту списати міст з балансу, а Дирекції - демонтувати його. При цьому первинна балансова вартість Рибальського мосту визначена в розмірі 3,2 млн грн, а залишкова - 455 тис грн.

Рибальський вантовий міст - міст через гавань Дніпра. Відкритий 23 вересня 1963 року. Раніше міст забезпечував автомобільний зв’язок між Верхнім і Нижнім Валами на Подолі і Рибальським островом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Самоврядування»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.