Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Черновецький злякався референдуму. Він доручив юристам відтягнути свій кінець

Самоврядування 10705 переглядів

Опубліковано - 1.02.2007 14:09 | Всі новини | Версія для друку

Черновецький злякався референдуму. Він доручив юристам відтягнути свій кінець
Черновецький злякався референдуму. Він доручив юристам відтягнути свій кінець
Управління правового забезпечення секретаріату Київської міської ради за дорученням Київського міського голови Леоніда Черновецького перевірило відповідність чинному законодавству документів зборів громадян України – мешканців міста Києва, які відбулися 23 грудня 2006 року, з приводу проведення місцевого референдуму.

Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Як повідомив в.о. заступника голови КМДА Володимир Головач предметом перевірки були реєстраційна відомість мешканців міста Києва – учасників зборів громадян з проведення місцевого референдуму, протокол зборів громадян, 11 актів про внесення змін і доповнень до протоколу зборів мешканців м. Києва від 23 грудня 2006 року, зобов’язання членів ініціативної групи, написані власноруч, заява про поточне формулювання питань, які були затверджені на зборах ініціативної групи з подальшим винесенням їх на місцевий референдум тощо. Перевірка зазначених документів здійснювалася на предмет їх відповідності вимогам статей 15, 16, 17 Закону України «Про всеукраїнський та місцевий референдуми».

За інформацією в.о. заступника голови КМДА Володимира Головача, перевірка виявила, що реєстраційна відомість містить виправлення – у зв’язку з чим не можна впевнитись у дійсності відображених у ній відомостей. Зокрема, у реєстраційній відомості містяться виправлення прізвищ учасників зборів, місць їхнього проживання, закреслення даних одного учасника зборів та внесення даних іншого, позначка «самовідвід», що не дає можливості встановити, чи дійсно приймала ця особа участь у зборах. У реєстраційній відомості під №1, після підрахунку, виявлені неточності щодо кількості зареєстрованих відповідно до неї учасників. За відомістю зареєстровано 51 особу, а фактично – 42 особи.

Таким чином, подані документи про реєстрацію ініціативної групи з проведення місцевого референдуму, утвореної на зборах громадян України, що відбулися 23 грудня 2006 року в м.Києві, не відповідають вимогам статті 16, 17 Закону України «Про всеукраїнській та місцеві референдуми».

Від “Аратти”: що ж трапилося із столичним мером? Випадково обраний меншістю місцевої громади, пан Черновецький тепер ховається від виборців за бюрократичним парканом?

Та чи врятує це його від обурених тарифним шахрайством киян? Тут вже подачками продпайків люмпену не відбудешся. Й не сховаєшся за подєльників по дерибану столичної земельки. Бо виборці вже, власне, проголосували за довіру мерові. Поки що ногами. Проігнорувавши сплату комірного. І не треба киян лякати позовами до судів. Бо може статися, що громада просто винесе негідну владу із мерії разом із кріслами, прямісінько на славнозвісний полігон №5.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Самоврядування»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.