Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Їзда за кермом по місту за стресовістю не поступається стрибку з парашутом

Охорона здоров`я 10218 переглядів

Опубліковано - 13.06.2013 05:26 | Всі новини | Версія для друку

Їзда за кермом по місту за стресовістю не поступається стрибку з парашутом
Їзда за кермом по місту за стресовістю не поступається стрибку з парашутом
Стрес від їзди за кермом по місту виявився тотожним з тим, що виникає під час стрибка з парашутом - такого висновку дійшли американські науковці з Массачусетського технологічного інституту, що вивчали реакції водіїв під час пересування мегаполісом.

Робота проводилася спільно з компанією Audi. Попередня частина дослідження проходила в Бостоні протягом 12 місяців. Потім науковці визначили тестовий маршрут, який охоплював різні типи доріг: від швидкісних шосе до тихих вулиць, а також передбачав такі ситуації, як, наприклад, рух у заторі.

Під час дослідження поведінка і реакція випробовуваних водіїв ретельно аналізувалася за допомогою шкірних сенсорів, різних датчиків, GPS-приймачів і камер, встановлених в автомобілі. За порівняння автори дослідження вимірювали реакцію випробуваних у звичайних умовах, наприклад, вдома, на роботі чи навчанні.

Як виявилося, певні дорожні ситуації можуть спровокувати одні з найбільших стресових переживань у житті.

Наприклад, прояв агресії на дорозі, підрізання або аварія провокують різке зростання кров’яного тиску, зіставне з тим, що відчуває людина під час затяжного стрибка з парашутом.

Як зазначають дослідники, отримані дані допоможуть розробити нові системи безпеки, які допомагають знизити рівень стресу на дорогах.

Допомогти в цьому має краща взаємодія автомобіля з довкіллям і зовнішніми мережами та пристроями, які є в центрах мегаполісів.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.