Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені: «свята вода» загрожує здоров’ю людей

Охорона здоров`я 17196 переглядів

Опубліковано - 18.09.2013 23:59 | Всі новини | Версія для друку

Вчені: «свята вода» загрожує здоров’ю людей
Вчені: «свята вода» загрожує здоров’ю людей
Вчені з інституту гігієни та прикладної імунології Віденського медичного університету заявили, що свята вода смертельно небезпечна для здоров’я. У ході дослідження проб такої води, взятих зі святих джерел Австрії, виявилося, що у воді були частинки екскрементів.

Фахівці Віденського університету вивчили 21 зразок освяченої води з купелей 18 церков і каплиць у різні пори року. У результаті всього 14% зразків не містили фекалій. Саме тому вчені не рекомендують пити святу воду в Австрії.

Виявлені в ній, окрім фекалій, сільськогосподарські нітрати і бактерії можуть викликати у людини приступи діареї, повідомляє Reuters.

«Ми вважаємо своїм обов’язком розповісти людям про небезпеку вживання святої води», - попередив мікробіолог Олександр Кіршнер. Він нагадав, що цілюща дія приписувалося святих джерел з часів середньовіччя. Тоді якість води в місті було вкрай погане і люди часто страждали від діареї. «Але якщо вони знаходили в лісі джерело, яке не було забрудненим і пили з нього впродовж декількох днів, то симптоми захворювань зникали. Таким чином, вони виліковувались, вживаючи звичайну просту, а не святу воду», - пояснив він. Сьогодні, за словами вченого, ситуація змінилася.
У дослідженні австрійських вчених даються деякі способи вирішення цієї проблеми. Так, пропонується регулярно фільтрувати воду в церквах, замінювати її на нову.

Нагадаємо, що питна вода в Австрії вважається однією з найкращих у світі, а столиця Відень - перше місто в світі, в якому вода була поставлена ​​під охорону Конституції. Тому, якщо порівняти побутові і екологічні умови Австрії й України, - то питна вода останньої далека від еталону чистоти і можна уявити яка антисанітарія існує в культових закладах, про що ніколи питання на рівні СЕС і не піднімалося...
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.