Аратта - На головну

20 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі придумали агітпропівську “фішку” проти українського сланцевого газу

Газоват 5817 переглядів

Опубліковано - 13.10.2013 18:13 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі придумали агітпропівську “фішку” проти українського сланцевого газу
У Кремлі придумали агітпропівську “фішку” проти українського сланцевого газу
Видобуток Україною сланцевого газу в прикордонних з Росією областях може забруднити транскордонні річки і джерела водопостачання.

Видобуток Україною сланцевого газу у прикордонних з Росією областях може забруднити транскордонні річки і джерела водопостачання, заявив лідер партії "Альянс Зелених - Народна партія" Гліб Фетисов, передає РІА Новости.

"Розгортання видобутку сланцевого газу загрожує зробити поверхневі водотоки небезпечними для здоров’я жителів обох країн - і України, і Росії. Забруднення підземних горизонтів, що використовуються для питного водопостачання, теж може носити транскордонний характер. Як мінімум, необхідно провести оцінку планів ліквідації аварійних ситуацій з точки зору транскордонного впливу, перш ніж що-небудь остаточно вирішувати", - заявив Фетисов під час круглого столу перед мітингом проти видобутку сланцевого газу.

Як вважає Фетисов, видобуток сланцевого газу в Україні суперечливий з точки зору економічної ефективності і при цьому може створити масштабні екологічні проблеми для жителів як України, так і межуючих з нею регіонів Росії та інших країн.

Україна, намагаючись вже кілька років домогтися від Москви зниження ціни на газ, вирішила вести політику диверсифікації поставок, закуповуючи газ у Європі і роблячи ставку на видобуток сланцевого газу. Наприкінці січня 2013 року, Україна і Shell підписали угоду про розділ продукції Юзівського родовища в прикордонних з Росією Донецькій і Харківській областях країни. Комерційний видобуток має початися в 2015 році.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.