Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки «покращення». На зарплати вчителів не вистачає 2 мільярди

Добробут 9557 переглядів

Опубліковано - 26.10.2013 21:31 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки «покращення». На зарплати вчителів не вистачає 2 мільярди
Хроніки «покращення». На зарплати вчителів не вистачає 2 мільярди
Додаткова потреба видатків місцевих бюджетів на оплату праці працівникам освіти у більшості регіонів України становить близько 2 мільярди гривень.

Про це заявив заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк, повідомляє "Освіта.ua".

За його словами, через недостатність видатків у більшості територій не забезпечується виплата педагогічним працівникам винагороди за сумлінну працю та допомоги на оздоровлення.

"Має місце безпідставне скасування або зменшення вчителям доплат за певні види педагогічної роботи, за виконання обов’язків тимчасово відсутніх колег, суміщення посад, примусове надання безоплатних відпусток", - зазначив Романюк.

За його даними, порушуються вимоги законодавства щодо рівня посадового окладу працівника I тарифного розряду: через урядові рішення його розмір на 295 гривень нижчий від мінімальної зарплати.

Також Романюк повідомив, що такий стан фінансування галузі призвів до невиконання встановлених ст.57 Закону "Про освіту" державних гарантій працівникам освіти.

Так, середній розмір посадових окладів педагогів складає лише 44% від законодавчо встановленого рівня.

"У зв’язку з цим кожен з педагогів недоотримує в середньому понад 3,2 тис. грн., а спеціалісти – понад 1,6 тис. грн. на місяць", - зазначив заступник голови профспілки.

"Викликає тривогу та призводить до напруження в освітянському середовищі недостача коштів на виплату зарплати працівникам більшості територій в листопаді-грудні, а також якість казначейського обслуговування навіть за їх наявності. За оперативними даними ланок Профспілки додаткова потреба видатків на оплату праці у місцевих бюджетах становить близько 2 мільярдів гривень", - заявив Романюк.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.