Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Протестні настрої в українському суспільстві за рік практично не змінилися

Громадська думка 13974 перегляди

Опубліковано - 29.12.2015 15:37 | Всі новини | Версія для друку

Протестні настрої в українському суспільстві за рік практично не змінилися
Протестні настрої в українському суспільстві за рік практично не змінилися
Протестні настрої в українському суспільстві за рік практично не змінилися, заявила директор фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Про це Бекешкіна сказала під час презентації результатів проведеного з 15 по 25 грудня опитування в рамках соціологічного дослідження «2015-й: політичні підсумки і прогнози».

"За протестним настроям ситуація така ж, як і була рік тому. Більше того, протестні настрої поступово падають", - зазначила Бекешкіна.

За її словами, у грудні цього року 26,6% населення вважає, що у їхньому місті (селі) найближчим часом можливі масові виступи протесту (6,5% із них у цьому впевнені, а 20,1% вважають це імовірним). На кінець минулого року цей показник становив 26,9%.

Згідно з нинішнім опитуванням, 38% вважають масові протести найближчим часом малоймовірними (торік 35%), а 20% впевнені, що протестів не буде (торік 16,8%).

Якщо мітинги та демонстрації відбудуться, то в них зараз готові взяти участь 23,8% опитаних (8% - обов’язково і ще 15,8% - скоріше за все). Торік, пояснила Бекешкіна, готові були особисто брати участь у таких акціях 22,6%.

Вона зауважила, традиційно найвища схильність до участі у протестах в Західних регіонах України, де готові особисто взяти участь у таких заходах 39% населення, а найменша – у Східних регіонах – 7%, на Донбасі (10%). У центральному регіоні такі настрої висловили 26% опитаних.

Дослідження проведено Фондом Демініціативи та Київським міжнародним інститутом соціології. Опитано 2040 респондентів з усіх регіонів України, за винятком АР Крим. У Луганській та Донецькій областях опитування не проводилося на тимчасово окупованих територіях. Похибка становить 2,3%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.