Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В АПУ пояснили причини бажання визнати юрисдикцію МКС через 3 роки

Влада 5183 перегляди

Опубліковано - 12.01.2016 16:54 | Всі новини | Версія для друку

Олексій Філатов
Олексій Філатов
Зокрема такий перехідний період запропоновано, аби уникнути певних ризиків для військових в зоні АТО.

Передбачене в Перехідних положеннях законопроекту про внесення змін до Конституції України в частині правосуддя визнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального суду (МКС) через три роки після ухвалення відповідного законопроекту було виписане, аби уникнути певних ризиків для України, зокрема, для українських військовослужбовців, які беруть участь у військовому конфлікті на сході України.

Про це заявив заступник голови Адміністрації президента України Олексій Філатов під час розгляду Конституційним судом України проекту змін до Конституції в частині правосудд.

"Моє розуміння полягає в тому, що враховуючи ситуацію на сході України і військовий конфлікт, який точиться зараз і, незважаючи на ті зусилля, які приймаються Україною для врегулювання цього конфлікту, він продовжується, і враховуючи також досвід країн, які мали аналогічні ситуації, наприклад, в Грузії, Хорватії, інших балканських країн, визнання юрисдикції Міжнародного кримінального суду буде нести як певні позитивні, потенційно позитивні наслідки, так і певні ризики для України з точки зору, зокрема для українських військових, які вимушені брати участь в військовому конфлікті. І з цих міркувань, сподіваючись на те, що найближчий рік чи, може, трохи більше, цей конфлікт буде остаточно врегульований, суб’єкт конституційної ініціативи запропонував певний перехідний період для того, щоб відповідним чином підготувати це рішення з точки його практичного впровадження", - повідомив він.

Як повідомлялося раніше, представник президента України у справі за зверненням парламенту про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) вимогам ст. 157 та 158 Конституції України та заступник голови Адміністрації президента Олексій Філатов сподівається на позитивне рішення суду у даній справі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.