Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Після реформ правової системи України потрібні результати

Політика 5338 переглядів

Опубліковано - 14.01.2016 13:50 | Всі новини | Версія для друку

Після реформ правової системи України потрібні результати
Після реформ правової системи України потрібні результати
Українська влада має продовжувати зусилля для реформування своєї правової системи та робити наступні кроки для боротьби з корупцією, закликала єврокомісар із питань юстиції, прав споживачів та гендерної рівності Вера Юрова, виступаючи у Європейському парламенті.

«Наступний крок на 2016 рік – внесення поправок до Конституції, що покликані зміцнити незалежність судової системи України. Тепер, після законодавчої роботи, має розпочатися стадія реалізації, потрібні результати», – заявила єврокомісар.

Юрова додає, що слід робити все можливе для відновлення довіри українців до державної судової системи.

Після ухвалення антидискримінаційних поправок Верховною Радою в листопаді минулого року, все ще неухваленим залишається новий Трудовий кодекс, де мають бути відображені ці директиви, та який має гарантувати відсутність дискримінації та гендерну рівність, зауважує єврокомісар.

23 грудня минулого року до Конституційного Суду України надійшло звернення Верховної Ради про надання висновку щодо відповідності Конституції президентського законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо правосуддя.

Відповідно до процедури, після отримання висновку Конституційного суду парламент схвалює законопроект (перше читання) щонайменше 226 голосами, остаточно закон про внесення змін до Конституції ухвалюється на наступній сесії конституційною більшістю (не менше ніж 300).

Наразі президентський законопроект щодо судової реформи розглядається у Конституційному Суді. Цей законопроект, серед іншого, передбачає зміну вимог до кандидатів на посаду судді: вік – не менше 30 років, і щонайменше 5 років правничого стажу. Судді, які бажають продовжити свою роботу на посаді, повинні будуть пройти оцінювання за критеріями компетентності, доброчесності і дотримання професійної етики. Крім того, відтепер перед призначенням на посаду судді рік навчатимуться у Національній школі суддів України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Особа, що не володіє мовою народу, на землі якого проживає, - гість або окупант, або раб цього окупанта”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.