Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Європарламенті заявляють про «безпрецедентний» тиск на права людини в Криму

Світ навколо нас 5229 переглядів

Опубліковано - 4.02.2016 14:41 | Всі новини | Версія для друку

В Європарламенті заявляють про «безпрецедентний» тиск на права людини в Криму
В Європарламенті заявляють про «безпрецедентний» тиск на права людини в Криму
Вивести війська з України, повернути Крим і припинити порушувати права людини на півострові – це основні вимоги до Росії в проекті резолюції Європарламенту щодо Криму, яку мають ухвалити 4 лютого.

Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода зі Страсбурга.

За його інформацією, напередодні головні політичні сили оприлюднили свої пропозиції щодо фінального тексту резолюції, в якій європарламентарі звертають увагу на безпрецедентний тиск на жителів анексованого Росією Криму, дискримінацію кримських татар і порушення прав і свободи слова.

У документі є вимоги негайно звільнити українських політв’язнів, зокрема Олега Сенцова і Олександра Кольченка. Також є пропозиція звернутися до Ради ЄС з проханням підготувати черговий пакет санкцій проти Росії.

Згідно з порядком сесії Європарламенту, 4 лютого головним чином планують обговорювати питання біженців в Європі. Але також в порядку значиться питання про дотримання прав людини в Криму – становище кримськотатарського населення на півострові.

У Криму від 25 по 31 січня перебувала делегація Ради Європи з чотирьох осіб на чолі зі швейцарським дипломатом, послом Жераром Штудманом. Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, що він вирішив направити делегацію до Криму для оцінки ситуації з правами людини на півострові.

Спостерігачі Ради Європи стали першими представниками міжнародних організацій, які отримали доступ до Криму за останні півтора року. Вони опублікують свій звіт за підсумками поїздки до Криму навесні 2016 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.