Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Клімкін пояснив в чому принципова різниця позицій України і Росії у Мінську

Політика 7464 перегляди

Опубліковано - 23.02.2016 13:19 | Всі новини | Версія для друку

Клімкін пояснив в чому принципова різниця позицій України і Росії у Мінську
Клімкін пояснив в чому принципова різниця позицій України і Росії у Мінську
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що російське бачення виконання Мінських угод стосується спроби інтегрувати в Україну Донбас для дестабілізації ситуації.

Про це Клімкін сказав на спільній прес-конференції з міністрами закордонних справ Франції і Німеччини Жаном-Марком Еро і Франком-Вальтером Штайнмайєром.

"Якщо ми будемо послідовно виконувати "Мінськ" так, як він написаний чорним по білому, то у нас є перспектива для Донбасу, і ми вірні "Мінську", але не російському баченню щодо спроби інтегрувати в Україну Донбас, який буде перебувати під квазіросійським впливом і який буде інтегруватися для дестабілізації всієї України", - наголосив Клімкін.

Глава українського зовнішньополітичного відомства заявив, що українське бачення виконання Мінських угод полягає в тому, що це шлях від деескалації до стабілізації ситуації на Донбасі.

За словами Клімкіна, йдеться про "повернення українського Донбасу до нормального життя, до повернення українського Донбасу в українське правове поле".

"Для цього нам потрібно в першу чергу досягти реальної безпеки, а реальна безпека, вона можлива, тільки якщо в нас на Донбасі не буде російських регулярних військ, нескінченної кількості найманців, якщо на Донбас перестане потрапляти зброя, боєприпаси і все, що Росія намагається всі ці місяці постачати на Донбас", - заявив Клімкін.

Також він зазначив, що конституційні зміни не повинні легітимізувати на Донбасі тих, хто прийшов до влади унаслідок фейкових виборів.

За його словами, конституційні зміни - це частина Мінських домовленостей, логіка яких полягає в тому, щоб показати всім жителям Донбасу, що у них є шанс організувати своє життя таким чином, щоб мати можливість визначати, як і що робити в сфері місцевого самоврядування.

Клімкін вважає це "важливим сигналом", оскільки люди на Донбасі протягом двох років перебувають під впливом "шаленої російської пропаганди".

"Ми повинні дати цей сигнал, оскільки йдеться не тільки про території Донбасу, а в першу чергу – про українських громадян там. Але конституційні зміни не повинні легітимізувати тих, хто зараз перебуває там при владі і хто прийшов до влади в результаті фейкових виборів. Саме така логіка конституційних змін є важливою в рамках Мінського процесу", - сказав міністр закордонних справ України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.