Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


«Кримнаш». У Криму практично остаточно знищена вільна професійна журналістика

Імперія «Совок» Регіон: Автономна республіка Крим 5603 перегляди

Опубліковано - 6.06.2016 14:50 | Всі новини | Версія для друку

«Кримнаш». У Криму практично остаточно знищена вільна професійна журналістика
«Кримнаш». У Криму практично остаточно знищена вільна професійна журналістика
Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявляє, що у Криму практично остаточно знищена вільна професійна журналістика.

«У Криму зараз вже майже остаточно знищена вільна професійна журналістика. Особливих утисків зазнають кримськотатарські і україномовні ЗМІ. У зв’язку з цим закликаємо до солідарності і підтримки тих, хто працює під шаленим тиском окупаційних структур», – написав Джемілєв на своїй сторінці в Facebook.

В Україні 6 червня відзначають День журналіста.

Після анексії Росією Криму за два роки прокуратура Криму при Генпрокуратурі України порушила 13 кримінальних проваджень за фактами утисків журналістів в Криму.

Українські й міжнародні правозахисні організації неодноразово заявляли про погіршення становища з дотриманням прав людини в Криму після його анексії Росією. Особливий тиск і репресії з боку російської влади відзначають відносно кримських татар і проукраїнського населення, які живуть на півострові.

Підконтрольна Росії влада Криму стверджує, що заяви правозахисників щодо порушення прав людини на півострові перебільшені.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав закон про це. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій проти Москви. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.