Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. На мережі НАТО щомісяця здійснюють близько 500 кібератак

Світ навколо нас 7369 переглядів

Опубліковано - 19.01.2017 15:55 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. На мережі НАТО щомісяця здійснюють близько 500 кібератак
Кібервійна. На мережі НАТО щомісяця здійснюють близько 500 кібератак
Кількість кібератак на мережі установ НАТО у 2016 році була на 60 відсотків вищою за попередній рік. Атаки фінансувалися державними інстанціями різних країн, заявляє генсек НАТО.

Кількість хакерських атак на мережі Північноатлантичного альянсу за останній рік зросла на 60 відсотків, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв’ю Die Welt, опублікованому в четвер, 19 січня. З його інформацією, в середньому за місяць в 2016 році налічувалося 500 небезпечних кібератак на установи НАТО, які вимагали рішучих заходів з боку експертів. При цьому більшість цих атак здійснювалися не приватними особами, а фінансувалися державними інстанціями різних країн.

Кібератаки представляють дуже велику потенційну небезпеку, оскільки можуть порушити, наприклад, енергопостачання або медичне обслуговування або завдати шкоди іншим важливим інфраструктурам. "Крім того, вони можуть пошкодити обороноздатність НАТО і вплинути на роботу наших збройних сил, - сказав Столтенберг, пояснивши, що будь-яка військова діяльність базується сьогодні на передачі даних. - Якщо цей процес (передача даних - Ред.) порушується, то може бути завдано значної шкоди".

Тому, заявив генеральний секретар НАТО, в разі широкомасштабних кібернападів може бути задіяна стаття п’ята статуту альянсу, яка передбачає допомогу всіх його членів постраждалій країні.

Єнс Столтенберг висловив також стурбованість можливою маніпуляцією даними під час виборчих кампаній: "У НАТО надходять повідомлення від різних урядів країн-членів, які побоюються, що хакери намагатимуться втрутитися в національну передвиборну боротьбу. У такому випадку кіберзлочинці будуть підривати демократію".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда”
Фрідріх Ніцше

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.