Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


РНБО просить Нацбанк розробити механізм блокування платіжних систем суб’єктів держави-агресора

Захист держави 8270 переглядів

Опубліковано - 17.02.2017 20:02 | Всі новини | Версія для друку

РНБО просить Нацбанк розробити механізм блокування платіжних систем суб’єктів держави-агресора
РНБО просить Нацбанк розробити механізм блокування платіжних систем суб’єктів держави-агресора
Рада національної безпеки і оборони (РНБО) рекомендувала Національному банку України (НБУ) у місячний термін розробити правовий механізм блокування електронних платіжних систем суб’єктів держави-агресора.

Відповідна рекомендація міститься у рішенні РНБО від 29 грудня 2016 року "Про загрози кібербезпеки держави та невідкладні заходи щодо їх нейтралізації", текст якого оприлюднено на веб-сайті відомства.

Окрім того, Рада нацбезпеки просить у тримісячний строк підготувати пропозиції щодо удосконалення вимог до захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах банків та інших фінансових установ, системах дистанційного банківського обслуговування, зважаючи на актуальні кіберзагрози.

Нагдаємо, президент України Петро Порошенко 13 лютого ввів в дію рішення РНБО про заходи нейтралізації кіберзагроз.

Як повідомлялося раніше, у грудні 2016 року сайт Міносвіти атакували хакери. Раніше невідомі зламали сайти Державної казначейської служби, Міністерства фінансів та Пенсійного фонду України. Згодом від кібератаки постраждав сайт Міністерства оборони. 15 грудня відбулася хакерська атака на сайт Укрзалізниці, 16 грудня зазнав атаки сайт Міністерства інфраструктури.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що за потужними кібератаками, які відбувались останнім часом, стоять кіберзлочинці з РФ.

На початку лютого, Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm презентувало документальний фільм про визначні операції у 2016 році Українського кіберальянсу (UCA) - об’єднання українських IT-активістів, які опікувалися захистом України в інформаційному та кіберпросторі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.