Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Чекіст-хакер, якого розшукує ФБР, спокійно живе у Росії

Світ навколо нас 5705 переглядів

Опубліковано - 13.03.2017 18:41 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Чекіст-хакер, якого розшукує ФБР, спокійно живе у Росії
Кібервійна. Чекіст-хакер, якого розшукує ФБР, спокійно живе у Росії
Росіянин Євгеній Богачов, який є найрозшукуванішим хакером у світі, пов’язаний з Федеральною службою безпеки (ФСБ) РФ.

Про це повідомляє видання The New York Times з посиланням на джерела.

Як зазначається, у США Богачова звинувачують у створенні вірусної програми, за допомогою якої були викрадені сотні мільйонів доларів з банківських рахунків по всьому світу. За допомогу в його затриманні ФБР встановило рекордну винагороду у $3 млн, пише NYT.

«Але ясно, що для Росії він більше, ніж просто злочинець. З одного боку, Богачов мав контроль над більше ніж мільйоном комп’ютерів у різних країнах, з можливим доступом до всього - від сімейних фотографій з відпустки і курсових робіт з бізнес-пропозицій і до вельми конфіденційної особистої інформації. Майже точно, що всі комп’ютери, що належать урядовим чиновникам і підрядникам у ряді країн, були серед заражених пристроїв», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється у матеріалі, російським спецслужбам могло бути вигідно отримання доступу до інформації з комп’ютерів, заражених Богачовим, оскільки це позбавляло їх необхідності проводити рутинну роботу зі зламу.

Зазначається, що росіяни були особливо зацікавлені в інформації, отриманої від військових і розвідувальних служб щодо бойових дій на сході України і війни в Сирії. Зокрема, на заражених комп’ютерах у США були зафіксовані спроби отримати доступ до секретної військової та розвідувальної інформації, при цьому у пошуку використовувалися ключові слова "цілком таємно" або "міністерство оборони".

У своєму розслідуванні ФБР також спирається на дані українського МВС, яке передавало в США інформацію про пересування Богачова. 33-річний хакер, за даними українського відомства, «працює під керівництвом спеціального підрозділу ФСБ».

Видання наводить той факт, що незважаючи за запропоновану ФБР винагороду, Богачов не ховається, а відкрито живе в Анапі та володіє нерухомістю - великою квартирою і дорогими автомобілями і яхтою.

Як повідомлялося раніше, у грудні адміністрація Обами оголосила санкції стосовно Богачова та п’яти інших осіб у відповідь на висновки розвідувальних агентств щодо втручання Росії у президентські вибори.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.