Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США ввели санкції щодо Китаю і Росії за підтримку північнокорейського режиму

Світ навколо нас 5203 перегляди

Опубліковано - 22.08.2017 23:07 | Всі новини | Версія для друку

США ввели санкції щодо Китаю і Росії за підтримку північнокорейського режиму
США ввели санкції щодо Китаю і Росії за підтримку північнокорейського режиму
У рамках ширших заходів з метою ізоляції Північної Кореї, Міністерство фінансів США у вівторок запровадило санкції проти російських та китайських осіб і компаній за ведення ділових справ з КНДР, які сприяли її ракетним та ядерним програмам.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства фінансів США.

Санкції, яким підлягають 10 компаній і 6 осіб, мають на меті підірвати економічні зв’язки, які уможливили Пхеньяну продовжувати фінансування своїх програм – незважаючи на жорсткі санкції ООН, які забороняють таку діяльність.

Китай, зокрема, вважається грубим порушником. Хоча Пекін намагався обмежити трансакції, і підтримував посилення низки санкцій ООН, чимало китайських компаній продовжують ділові зв’язки з північнокорейським режимом, постачанням технологій та техніки для виготовлення ракет.

Оголошені у вівторок санкції переважно стосуються китайських компаній, які мали справи з КНДР щодо закупівлі і продажу вугілля, нафти, свинцю та залізної руди, або надання банківських послуг, які уможливили трансакції.

Санкції також ударили по двох компаніях, які організовували працівників для спорудження статуй закордоном. Така робоча сила є джерелом доходів для північнокорейського уряду, і Міністерство фінансів твердить, що частина прибутків працівників допомогла у фінансуванні випробування балістичних ракет.

«Мінфін продовжуватиме тиск на КНДР, скеровуючи свої заходи проти тих, хто підтримує ядерні та ракетні програми, ізолюючи їх від американської фінансові системи», - заявив міністр фінансів США Стівен Мнучин.

«Це зовсім неприйнятно, щоб окремі особи та компанії в Китаї, Росії та інших країнах допомагали Північній Кореї отримувати прибутки, які відтак використовуються для виготовлення зброї масового ураження та дестабілізації регіону», - заявив він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій ”
Бенедикт Спіноза

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.