Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єврокомісія посилює боротьбу з фейковими новинами

Світ навколо нас 4838 переглядів

Опубліковано - 13.11.2017 19:34 | Всі новини | Версія для друку

Єврокомісія посилює боротьбу з фейковими новинами
Єврокомісія посилює боротьбу з фейковими новинами
Єврокомісія розпочала громадське обговорення проблеми фейкових новин та утворила “експертну групу високого рівня” за участю науковців, онлайн-платформ, ЗМІ та громадських організацій.

Європейська Комісія у понеділок, 13 листопада, зробила наступний крок у боротьбі з фейковими новинами, започаткувавши громадське обговорення цієї теми. Крім того, утворено "експертну групу високого рівня", до якої мають увійти науковці, онлайн-платформи, ЗМІ та громадські організації, повідомляє прес-служба Єврокомісії (ЄК).

"Ми живемо в еру, коли потік інформації та дезінформації став майже непереборним. Тому ми повинні дати нашим громадянам засоби відрізняти фейкові новини, збільшити довіру онлайн та упорядковувати інформацію, яку вони отримують", - заявив віце-президент ЄК Франс Тіммерманс.

"Ми повинні знайти збалансований підхід між свободою слова, плюралізмом ЗМІ та правом громадян на доступ до різнобічної та надійної інформації", - додав, своєю чергою, єврокомісар з питань єдиного цифрового ринку Андрус Ансіп.

ЄК запросила експертів подавати свої заявки на участь у цій групі високого рівня. Результатом обговорення теми боротьби з дезінформацією мають стати можливі заходи з покращення доступу до надійної та точної інформації.
Це вже не перший крок ЄС для боротьби з фейковими новинами. Так, у березні 2015 року було запущено Оперативну робочу групу зі стратегічних комунікацій (East Strategic Communication Task Force) з метою "ідентифікувати, аналізувати та звертати увагу на російські кампанії з дезінформації".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.