Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Миротворці в ОРДЛО. У Кремлі хочуть, аби миротворців узгоджували з їхніми маріонетками

Імперія «Совок» 4762 перегляди

Опубліковано - 15.11.2017 20:38 | Всі новини | Версія для друку

Миротворці в ОРДЛО. У Кремлі хочуть, аби миротворців узгоджували з їхніми маріонетками
Миротворці в ОРДЛО. У Кремлі хочуть, аби миротворців узгоджували з їхніми маріонетками
Проект резолюції Росії щодо миротворчої місії ООН на Донбасі пропонує узгоджувати її формат з представниками самопроголошених “ДНР” та “ЛНР”.

Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров.

"У нашому проекті резолюції означені абсолютно необхідні критерії миротворчої операції, які визначені в ООН. Один з них, який є хрестоматійним, це згода сторін конфлікту на національний склад контингентів, які входять до миротворчої операції, що означає як згоду Києва, так і не меншим чином Донецька й Луганська", - цитує пана Лаврова прес-служба МЗС РФ.

Міністр додав, що остаточне формулювання резолюції "має бути прийнятним для проголошених республік".
"Напевно, у зв’язку з цим буде необхідно провести з ними прямі переговори", - сказав Сєргєй Лавров.

Голова російського МЗС також повідомив, що проект вже декілька місяців "лежить на столі" в ООН.

"Її обговорення саботує насамперед Україна, яка хоче не гарантувати безпеку спостерігачів ОБСЄ, які контролюють дотримання Мінських домовленостей, а ввести окупаційні війська - перерізати всі контакти Донбасу із зовнішнім світом, а потім встановити там свої порядки, повністю ігноруючи Мінські домовленості", - заявив пан Лавров.

13 листопада введення миротворчої місії ООН на сході України обговорили помічник президента Росії Владіслав Сурков і спецпредставник США по Україні Курт Волкер. Але згодом на зустрічі в Белграді сторони не дійшли згоди.

У спільній заяві за підсумками переговорів ідеться, що у Росії й США - різні концепції досягнення миру на Донбасі, але вони збираються проаналізувати зустріч і "подумати про подальші шляхи розв’язання проблеми".

Агентство ТАСС із посиланням на Суркова додає, що Волкер передав Росії американські доповнення до проекту про миротворців. Вони складалися з 29 абзаців, але тільки три з них здалися прийнятними для Москви, сказав пан Сурков.

Це була вже третя зустріч Волкера і Суркова. Інформації про їх зміст зазвичай надходить мало.

Сербські ЗМІ писали, що зустрічі відбуваються в Сербії, бо пан Сурков - в списку західних санкцій і не може в’їжджати в країни ЄС.

На початку вересня світові лідери почали активно обговорювати запровадження на Донбасі миротворчої місії під егідою ООН.

Україна запропонувала таку місію на всій території непідконтрольних районів, включно з кордоном.

Росія загалом підтримала ідею з миротворцями, але тільки на лінії розмежування між окремими районами Донбасу та підконтрольними Києву територіями.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.