Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Кібератаки на інфраструктуру України мають російське походження

Війна з Росією (АТО) 4320 переглядів

Опубліковано - 29.12.2017 15:37 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Кібератаки на інфраструктуру України мають російське походження
Кібервійна. Кібератаки на інфраструктуру України мають російське походження
Хакерські атаки на об’єкти української інфраструктури здійснювалися через російські ресурси, повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак.

Хакерські атаки, які були здійснені восени на урядові та інфраструктурні інформаційні системи України, мають російське походження. Про це глава Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак заявив у інтерв’ю інформагенції "Інтерфакс-Україна", опублікованому в п’ятницю, 29 грудня.

Як повідомлялося раніше, восени 2017 року була масова фішингова розсилка на офіційні електронні адреси центральних органів виконавчої влади, яка містила шкідливе програмне забезпечення для викрадення вразливої інформації. "Після відкриття шкідливої програми реалізовувався механізм повного віддаленого керування ураженим комп’ютером. Зокрема, ми з’ясували, що клієнтська частина хакерського програмного забезпечення DarkTrack після встановлення на комп’ютери з’єднувалася з серверним обладнанням із російськими IP-адресами", - розповів Грицак.

Крім того, за його словами, СБУ зафіксувала організовані спецслужбами РФ кібератаки двома різновидами вірусу типу PSCrypt.

Грицак пояснив, що хакери відправляли файли зі шкідливим програмним забезпеченням, призначеним для шифрування інформаційних систем регіональних об’єктів критичної інфраструктури. "Після запуску застосунку завантажувався шкідливий файл, який шифрував вміст дисків і розміщував на робочому столі інформацію про необхідність оплати коштів для дешифрування через анонімні електронні рахунки, і у більшості випадків ці фішингові електронні листи надходили через російські поштові сервери", - розповів він.

Нагадаємо, 24 жовтня команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації попередила про можливу нову хвилю кібератак на інформаційні ресурси України. Команда зазначала, що було встановлено поодинокі випадки ураження: Одеський аеропорт та Київський метрополітен.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.