Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Створено Центр реагування на кіберзагрози

Захист держави 5303 перегляди

Опубліковано - 2.02.2018 14:46 | Всі новини | Версія для друку

Створено Центр реагування на кіберзагрози
Створено Центр реагування на кіберзагрози
Центр реагування на кіберзагрози, який було створено на базі Держспецзв’язку, - практичний механізм завчасного виявлення кіберзагроз та ефективної протидії кібератакам.

Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, відкриваючи Центр реагування на кіберзагрози.

За його словами, Центр реагування на кіберзагрози створено з використанням найкращих світових технологій з кіберзахисту. «Сьогодні ми зробили важливий крок до розбудови національної системи кібербезпеки», - зазначив Турчинов, додавши, що вже зараз період реагування на кіберзагрози та сповіщення про них скорочено у десятки разів.

Він повідомив, що технологічні можливості Центру дозволяють не лише виявляти кібератаки, а й оперативно попереджати про них, проводити аналіз вразливостей, аномалій, шкідливих програм і вірусів, і негайно реалізовувати заходи протидії.

«Сьогодні принципово змінюється тактика кіберзахисту. Від реагування постфактум, тобто вже після масштабного нанесення шкоди інформаційним ресурсам і системам, як це відбувалося під час останніх кібератак минулого року, ми переходимо до дій на випередження та максимальної локалізації можливих уражень», - зазначив Турчинов.

«Для розбудови повного периметру кіберзахисту ще потрібен час і ресурси», - сказав він, додавши, що це завдання неможливо повністю реалізувати без взаємодії приватного сектору з державним. «Це передбачає входження до захищеного контуру суб’єктів критичної інфраструктури, насамперед, галузей енергетики, фінансового, транспортного секторів тощо та розширення системи кіберзахисту на всі регіони України», - підкреслив він.

Секретар РНБО України наголосив, що Центр реагування має стати «ядром національної системи кіберзахисту державних інформаційних ресурсів і критичної інфраструктури України та однією з ключових ланок прийняття оперативних рішень Національним центром кібербезпеки РНБО».

«Дуже важливо, - наголосив Турчинов, що Центр - це технічна платформа взаємодії Держспецзвязку, СБУ, Нацполіції, тобто тих структур, які забезпечують кібербезпеку в країні. Це на порядок підвищує ефективність та оперативність роботи правоохоронних структур з протидії та розслідування кіберзлочинів».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.