Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чекісти призначили чергового “шпигуна”

Імперія «Совок» 4677 переглядів

Опубліковано - 12.02.2018 20:44 | Всі новини | Версія для друку

Чекісти призначили чергового “шпигуна”
Чекісти призначили чергового “шпигуна”
Співробітники ФСБ Росії в Криму затримали в Сімферополі громадянина України за підозрою в шпигунстві. Як повідомила російська ФСБ, чоловіка затримали у неділю, 11 лютого.

На сайті російського відомства повідомляють, що чоловіка на ім’я Давиденко Костянтин Олександрович затримали в неділю, 11 лютого.

Його звинуватили у тому, що він "цілеспрямовано збирав і передавав спецслужбам України відомості про діяльність частин і з’єднань Федеральної служби військ Національної гвардії Росії", а також інформацію про співробітників ФСБ.

В українському МЗС повідомили ВВС Україна, що перевіряють цю інформацію.

В управлінні Верховного комісара ООН з прав людини заявили про суттєве погіршення ситуації з правами людини в окупованому Криму. Про це йдеться у тематичній доповіді ООН, яку оприлюднили 25 вересня 2017.

За даними ООН, у Криму "зафіксовані тяжкі порушення прав людини, як свавільні арешти й затримання, насильницькі зникнення, жорстоке поводження, катування і щонайменше одна позасудова страта".



Інші "диверсанти" та "шпигуни"

У вересні 2017 року ФСБ Росії у Сімферополі затримала громадян Російської Федерації Сухоносову Ганну Станіславівну і Долгополова Дмитра Олександровича. У ФСБ вважають, що "ці особи збирали та передавали спецслужбам України відомості про діяльність частин і з’єднань Чорноморського флоту, які становлять державну таємницю".

У серпні 2017 року ФСБ повідомляла про затримання в Криму агента Служби безпеки України Геннадія Лимешка.

Російська сторона вважає, що він за завданням СБУ мав пошкодити лінії електропередач (ЛЕП) у Судаку, спричинити обвал гірських порід на автомобільну трасу Судак-Новий Світ, а також підпалити ліс і один з об’єктів комунального господарства в районі селища Рибаче.

Окрім того, у липні 2017 року Київський районний суд Сімферополя засудив до 3,5 років колонії Олексія Стогнія, який проходив у справі "кримських диверсантів". Його затримали восени 2016 року за підозрою в роботі на українську військову розвідку.

Затримані за цією ж справою Андрій Захтей і Євген Панов заявляли, що після затримання їх катували. У липні з’явилася інформація, що Захтей і ще один обвинувачений - Дмитро Штибліков - пішли на угоду зі слідством і визнали провину. Вироків Захтею, Панову і Штиблікову ще немає.

Також у липні 2017 до 12 років колонії був засуджений 61-річний громадянин України Олексій Сизонович. Його визнали винним у підготовці теракту, незаконному обігу вибухових пристроїв та незаконному перетині кордону Росії.

Ще раніше, у листопаді 2016 року, у Криму затримали колишнього службовця штабу Чорноморського флоту Леоніда Пархоменка. Як стверджувала ФСБ, за завданням української розвідки він збирав секретні дані про його діяльність.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.