Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


З початку АТО знешкоджено 340 тисяч вибухових предметів

Війна з Росією (АТО) 3542 перегляди

Опубліковано - 2.04.2018 21:27 | Всі новини | Версія для друку

З початку АТО знешкоджено 340 тисяч вибухових предметів
З початку АТО знешкоджено 340 тисяч вибухових предметів
З початку бойових дій всього було перевірено близько 26 тис. гектарів територій та знищено понад 340 тис. вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомив начальник Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності полковник Максим Комісаров сьогодні, 2 квітня, під час брифінгу щодо сучасного стану протимінної діяльності в Україні та перспектив її розвитку.

— З початком агресії Російської Федерації на територіях Донецької та Луганської областей значні райони опинилася забрудненими мінами та вибухонебезпечними залишками війни. За попередньою оцінкою площа таких районів складає близько 7 тис. кв. км на підконтрольній території та орієнтовно 9 тис. кв. км на окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим, — зазначив офіцер.

— На теперішній час Україна є однією з найбільш забрудненою мінами та вибухонебезпечними предметами залишками війни держав в світі, — зазначив офіцер.

Найбільш складна ситуація склалася на сході України де вибухонебезпечні предмети, призводять до загибелі та травмування людей. Відповідно до інформації, яка отримана від управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй з прав людини за період конфлікту. З 14 квітня 2014 року до 15 серпня 2017 року загинуло щонайменше 2 558 цивільних осіб, з них 242 дітей. В критичному стані знаходяться об’єкти інфраструктури, оскільки доступ до пошкоджених обстрілами об’єктів часом неможливий через забруднення снарядами, які не вибухнули та саморобними вибуховими пристроями.

— Тільки за минулий рік та перший квартал поточного року сапери Збройних Сил України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної спеціальної служби транспорту змушені були реагувати більше як на 1100 заявок. Найбільші зусилля зосереджені на відновленні елементів інфраструктури (газопроводи, водогони, лінії електромереж, залізничні колії). З метою забезпечення безпечного пересування цивільного населення з окупованих районів на звільнену територію значна увага приділяється маркуванню та огородженню небезпечних ділянок в районах контрольних пунктів в’їзду та виїзду, — сказав офіцер.

— Держава не залишається в стороні від цієї проблеми. Різними міністерствами та відомствами із залученням міжнародних організацій проводиться відповідна робота щодо ліквідації наслідків діяльності проросійських терористичних угруповань, яка призвела до мінної небезпеки в регіоні, — наголосив начальник Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності полковник Максим Комісаров.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.