Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Польоти цивільних дронів жорстко обмежили

Влада 6518 переглядів

Опубліковано - 11.06.2018 21:16 | Всі новини | Версія для друку

Польоти цивільних дронів жорстко обмежили
Польоти цивільних дронів жорстко обмежили
Державна авіаційна служба встановила для забезпечення безпеки польотів тимчасовий порядок використання повітряного простору України для дистанційно пілотованих повітряних суден (ДППС).

Про це повідомляє прес-служба ДАУ.

"Польоти ДППС (дистанційно пілотоване повітряне судно) масою до 2 кг включно виконуються без подання заявок на ВПП (використання повітряного простору - ред.), без отримання дозволів на ВПП, без інформування органів управління Повітряних Сил ЗС України та органів ОЦВС (об’єднана цивільно-військова система організації - ред.), органів Державної прикордонної служби України, органів ОПР (обслуговування повітряного руху - ред.) та відомчих органів УПР", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що польоти виконуються тільки вдень, без перетину державного кордону.

Також порядок забороняє літати над дорогами державного значення, промисловими зонами, місцями аварій та катастроф, установами виконання покарань та слідчими ізоляторами. А також над об’єктами під охороною, визначеними Міноборони, МВС, прикордонною службою, СБУ, Нацполіцією, Нацгвардією, УДО, іншими військовими та правоохоронними органами. Польоти заборонені в зонах поліцейських/антитерористичних/спеціальних операцій (крім задіяних в цих операціях), в зонах, визначених для забезпечення безпеки осіб, відносно яких здійснюється державна охорона.

Максимальна висота польоту має бути не вище 50 м над рівнем земної (водної) поверхні та тільки за умов візуальної видимості ДППС зовнішнім пілотом, а швидкість польоту не більше 160 км/год.

Зазначається, що відстань від зовнішнього пілота має бути в межах прямої видимості, але не далі ніж 500 м. Відстань до сторонніх осіб: не ближче 30 метрів, для осіб до 12 років – не ближче 50 метрів, для груп понад 12 осіб – не ближче 150 метрів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.