Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німецькі десантники надінуть крила з вуглецевого волокна

Технології 12581 перегляд

Опубліковано - 2.06.2006 15:30 | Всі новини | Версія для друку

Макет системи Gryphon демонструється на берлінському авіа-шоу ILA2006
Макет системи Gryphon демонструється на берлінському авіа-шоу ILA2006
Спільне підприємство з трьох німецьких компаній — ESG, Drдger Aerospace і SPELCO, а також німецька фірма FreeSky — до кінця нинішнього року повинні завершити розробку і випробування нової військової парашутної системи Gryphon, яка робить десантників крилатими.

Очікується, що крила з вуглецевого волокна дозволять солдатам після стрибка з літака на висоті 9150 метрів долати відстань 200 кілометрів. Це означає, що льотчики зможуть викинути парашутистів, не залітаючи в потенційно небезпечну зону, передає «Мембрана».

Подібні системи використовуються німецькою армією з 2003 року, проте, вони не дають можливість відлетіти далі, ніж на 48 кілометрів.

Розробники говорять, що на 100% безшумну систему Gryphon надзвичайно важко відстежити як в повітрі, так і за допомогою наземних радарів.

Перші зразки можуть поступити на озброєння армії Німеччини протягом 2007 року, а наступна стадія розвитку включає додавання до системи маленьких турбореактивних двигунів, які в даний час використовуються на безпілотних літальних апаратах.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.