Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Підозрюваний у крадіжці даних німецьких політиків каже, що діяв сам

Світ навколо нас 3551 перегляд

Опубліковано - 8.01.2019 19:09 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Підозрюваний у крадіжці даних німецьких політиків каже, що діяв сам
Кібервійна. Підозрюваний у крадіжці даних німецьких політиків каже, що діяв сам
20-річний хлопець самотужки викрав та оприлюднив дані сотень німецьких політиків та відомих осіб, повідомляють у відомстві з кримінальних справ. Він зробив це внаслідок роздратування їхніми заявами.

Підозрюваний у крадіжці та оприлюдненні особистих даних сотень німецьких політиків та публічних осіб діяв без сторонньої допомоги. Про це у вівторок, 8 січня, заявили представники Федерального відомства з кримінальних справ (BKA). Як повідомлялось раніше, 20-річний підозрюваний був затриманий 6 січня.

Слідчі також не знайшли жодних ознак участі інших осіб у витоку даних. "Під час допиту затриманий заявив, що діяв самостійно під час викрадення даних та несанкціонованого їх розміщення", - повідомили у відомстві.

За даними слідчих, 20-річний хакер розповів, що зробив це, оскільки був роздратований заявами політиків та журналістів. Комп’ютер та носії даних юнака, які було вилучені з його квартири під час обшуку, зараз досліджуються. Ввечері 7 січня його звільнили через відсутність підстав для тримання під вартою.

Про масовий витік даних німецьких політиків стало відомо 4 січня. Зокрема, були опубліковані особисті дані відомих німців: їхні номери телефонів, дані кредитних карт, адреси, особисті та внутрішньопартійні документи, як от дані паспортів і рахунків, листи, запрошення, заявки на відвідування партійних з’їздів і навіть вміст чатів депутатів всіх партій, представлених у Бундестазі, а також депутатів земельних ландтагів, німецьких членів Європарламенту і політиків комунального рівня.

Серед відомих політиків, які, ймовірно, стали жертвами такої акції, - канцлерка ФРН Анґела Меркель (Angela Merkel), федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр (Frank-Walter Steinmeier) та екс-голова СДПН Зіґмар Ґабріель (Sigmar Gabriel).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.