Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Пов’язані з Росією хакери атакували європейські аналітичні центри

Світ навколо нас 3300 переглядів

Опубліковано - 22.02.2019 18:14 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Пов’язані з Росією хакери атакували європейські аналітичні центри
Кібервійна. Пов’язані з Росією хакери атакували європейські аналітичні центри
Група хакерів, відома під назвою Strontium (Стронцій) вчинила хакерські напади на електронну пошту осіб, пов’язаних з європейськими аналітичними центрами.

Від нападів постраждали акаунти 104 осіб в Бельгії, Франції, Німеччині, Польщі, Румунії та Сербії.

Про це повідомляє корпорація Майкрософт в своєму блозі. Корпорація повідомила про виявлення нападів перед виборами в ЄС, запланованими на травень цього року.

Strontium відома також під назвою Fancy Bear, або APT28. Американські правоохоронці пов’язують цю групу з російською розвідувальною службою ГРУ.

В більшості випадків хакери створювали посилання на заражені вірусами веб-сайти, або підробляли адреси електронної пошти, щоб отримати інформацію співробітника, яка дозволила б доставити вірус у мережу, йдеться в повідомленні.

Голова американського аналітичного центру Міжнародний республіканський інститут (IRI) нагадав, що американські аналітичні центри також були ціллю таких кібернападів.

"Вдруге за півроку Майкрософт оголосила про виявлення кібернападів російської розвідки на установи, критично налаштовані до путінського авторитарного режиму. Спершу – IRI та Hudson Institute, тепер Німецький фонд Маршалла та Аспенський інститут", - написав у Twitter Деніел Твайнін.

"Це тривожний дзвінок, - йдеться в заяві Аспенського інституту в Німеччині. – Готуючись до європейських виборів травня 2019 року, необхідно, щоб всі відповідальні гравці європейської демократії зберігали пильність".

З метою підвищення захисту від кібернападів, корпорація оголосила про розширення своєї програми Account Guard ще на 12 країн.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.