Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В ЄС почалася дискусія щодо нових санкцій проти РФ за паспортизацію ОРДЛО

Політика 3179 переглядів

Опубліковано - 14.05.2019 09:05 | Всі новини | Версія для друку

В ЄС почалася дискусія щодо нових санкцій проти РФ за паспортизацію ОРДЛО
В ЄС почалася дискусія щодо нових санкцій проти РФ за паспортизацію ОРДЛО
Рада ЄС обговорила, як реагувати на роздачу російських паспортів на Донбасі. Частина держав Євросоюзу закликає до санкцій. Київ вважає, що ЄС не повинен обмежитися лише персональними санкціями.

Міністри закордонних справ країн ЄС обговорили, як реагувати на видачу Москвою паспортів РФ на непідконтрольних Києву територіях Донбасу. Про це заявила Верховна представниця ЄС із зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні у понеділок, 13 травня, у Брюсселі, за підсумками Ради ЄС, передає DW.

"Ми обговорили питання, яке ви згадали", - зазначила Могеріні, відповідаючи на запитання кореспондента DW, чи варто очікувати санкцій щодо Росії у відповідь на роздачу паспортів. "Я певна, що ми повернемося до цього питання найближчими тижнями", - додала вона.

Це питання на Раді ЄС обговорили у категорії "поточні справи". Це означає, що якихось рішень і не передбачалося. Водночас, за словами джерела DW у ЄС, глави МЗС низки країн ЄС назвали роздачу паспортів Росією "небажаними" діями та хотіли би побачити реакції на них з боку ЄС. Зокрема, Урмас Рейнсалу, який у квітні обійняв посаду міністра закордонних справ Естонії, висловився публічно за персональні санкції та за те, що Євросоюз не повинен визнавати ці паспорти.

Перед засіданням Ради ЄС глави МЗС держав ЄС зустрічалися зі своїми колегами з шести країн "Східного партнерства". Український міністр Павло Клімкін заявив, що Євросоюз не повинен обмежитися лише персональними санкціями у відповідь на новий крок Москви.

"Дуже важливо, що ЄС розуміє, що на цей раз якимись формальними санкціями, персональними, вже нічого не має закінчитися. Це буде точно, що у нас називають зрадою. Якщо ми 10, 20 або 50 людей поставимо під санкції, це не відповідь", - переконаний Клімкін.

Також Клімкін застеріг, що якщо після початку роздачі паспортів на Заході вирішать зробити якийсь крок назустріч Росії, то це може поховати мінські угоди. Він це адресував деяким країнам Ради Європи, де російська делегація позбавлена права голосу. "Я їм чесно сказав: якщо ви підете туди, куди хотіли йти декілька країн, насправді я у той же день вийду і скажу, що, по-перше, у нас Мінська немає, а, по-друге, це вбили його не тільки на сьогодні з Москви, але і ви його послідовно вбиваєте", - зазначив Клімкін.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.