Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Трамп оголосив надзвичайний стан у США через ІТ-загрози.

Світ навколо нас 3347 переглядів

Опубліковано - 16.05.2019 11:06 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Трамп оголосив надзвичайний стан у США через ІТ-загрози.
Кібервійна. Трамп оголосив надзвичайний стан у США через ІТ-загрози.
Президент Дональд Трамп оголосив режим надзвичайного стану для захисту американських комп’ютерних мереж від “іноземних супротивників”.

Він підписав розпорядження, яке забороняє американським компаніям використовувати іноземні телекомунікації, які, як вважають, становлять ризики для національної безпеки.

Наказ не називає жодну компанію, але, як вважають, націлений проти Huawei.

Китайський технологічний гігант заявив, що обмеження його бізнесу в США зашкодить лише американським споживачам і компаніям.

У серпні минулого року Трамп підписав указ, який заборонив урядовим відомствам США використовувати обладнання, вироблене Huawei та іншою китайською компанією - ZTE.

Кілька країн, на чолі зі США, висловили занепокоєння останніми місяцями, що продукти Huawei Китай може використовувати для шпигунства.

Сама Huawei послідовно заперечує подібні звинувачення.

США чинять тиск на своїх союзників, щоб ті не допускали Huawei до побудови мереж наступного покоління 5G на своїй території.

Окремим рішенням американський торговельний департамент додав Huawei до свого "чорного списку" - крок, який забороняє компанії купувати технології в американських фірм без урядового схвалення.

Кореспонденти говорять, що ці кроки, ймовірно, погіршать і без того напружені стосунки між США і Китаєм, які вже погіршились цього тижня через зростання тарифів на товари.

Huawei перебуває в епіцентрі американсько-китайської боротьби за владу, яка домінувала в глобальній політиці останній рік.

Разом з Huawei в чорний список потраплять ще 70 пов’язаних з нею компаній.

"Цей крок завадить компаніям, що належать іноземцям, використовувати американські технології для підриву національної безпеки США", - йдеться в заяві міністра торгівлі Вілбура Росса.

Американська влада також звинувачує Huawei в наданні заборонених фінансових послуг Ірану в обхід американських санкцій, і спробах перешкоджати здійсненню правосуддя в ході розслідування цих порушень в США.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.