Аратта - На головну

16 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Держдеп США пояснив, як на отримання американської візи впливатимуть сторінки у соцмережах

Світ навколо нас 3271 перегляд

Опубліковано - 4.06.2019 14:41 | Всі новини | Версія для друку

Держдеп США пояснив, як на отримання американської візи впливатимуть сторінки у соцмережах
Держдеп США пояснив, як на отримання американської візи впливатимуть сторінки у соцмережах
У консульствах досліджуватимуть сторінки у соціальних мережах заявників на американську візу.

Відтепер заявників на американську візу перевірятимуть ретельніше. Зокрема, в консульствах досліджуватимуть їхні сторінки в соціальних мережах. Нові правила були вперше запропоновані у 2018 року — але візові анкети на сайтах консульств оновили тепер. Пояснюємо, як працюють нові правила, і що саме перевірятимуть.

Що нового необхідно вказати? Свої контакти у соціальних мережах, попередні номери телефонів, усі адреси електронної пошти та закордонні поїздки за останні п’ять років. Раніше таку інформацію просили в людей, які підлягали додатковій перевірці — зокрема в тих, хто подорожував до країн з високим рівнем тероризму.

“Ми вже запитуємо контактну інформацію, історію подорожей, інформацію про членів сім’ї та попередні адреси проживання від усіх заявників віз. Збір додаткової інформації посилить перевірку та процес підтвердження ідентичності заявників”, - повідомили в державному департаменті.

Які соціальні платформи підлягатимуть перевірці? Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn, Flickr, Google+, Reddit і Tumblr. Крім цього, необхідно буде вказати про свою активність у соцмережах, популярних за межами США, — як-от VK чи “Однокласники”.

Відповісти на нові питання треба буде для більшості заявників на американську візу. Це стосується людей, які подають документи на туристичні, студентські, робочі чи імміграційні візи. Дипломатів та членів офіційних делегацій нові зміни не торкнуться.

Якщо ж людина не має профілів у соцмережах, вона зможе вибрати такий варіант відповіді в анкеті. “Заявникам, які ніколи не користувалися соціальними медіа, не буде відмовлено у візі через те, що вони не вказали своїх даних”, — запевнили в Державному департаменті.

Однак якщо ви надасте неточні чи неправдиві відповіді, вам можуть відмовити у видачі візи. Тож в анкеті потрібно буде вказати дані з будь-яких соцмереж зі списку, якщо ви використовували її протягом останніх п’яти років. Навіть, якщо ви ними більше не користуєтесь.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.