Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Нафтогаз” перед судом оцінив свої збитки у Криму в 5,2 мільярда доларів

Економіка 3710 переглядів

Опубліковано - 31.07.2019 18:23 | Всі новини | Версія для друку

“Нафтогаз” перед судом оцінив свої збитки у Криму в 5,2 мільярда доларів
“Нафтогаз” перед судом оцінив свої збитки у Криму в 5,2 мільярда доларів
Позовну заяву щодо компенсації збитків за захоплення Росією активів “Нафтогазу” в Криму передано до Третейського суду Гааги.

НАК "Нафтогаз України" та підприємства групи "Нафтогаз" подали до трибуналу при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі позовну заяву проти Росії щодо розміру компенсації збитків, завданих захопленням активів групи "Нафтогаз" у Криму. Позовну заяву подали наприкінці червня, однак у компанії повідомили про це лише у середу, 31 липня, на сайті НАК "Нафтогаз України".

Група "Нафтогаз" просить трибунал зобов’язати Російську Федерацію виплатити на користь позивачів 5,2 мільярда доларів США. У Києві очікують, що трибунал ухвалить рішення щодо компенсації збитків не раніше кінця 2020 року. Як зазначають у "Нафтогазі", трибунал вже визнав, що Російська Федерація порушила низку положень угоди про захист інвестицій, експропріювавши активи групи "Нафтогаз" у Криму.

Своєю чергою, міністерство юстиції РФ у березні повідомило, що Росія не визнаватиме рішення Третейського суду в Гаазі про визнання провини РФ у втраті НАК "Нафтогаз України" своїх активів у Криму після анексії півострова Росією. У Москві стверджують, що в арбітражу немає юрисдикції для розгляду позову "Нафтогазу" проти Росії.

Арбітражне провадження при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі за позовом "Нафтогазу" проти Російської Федерації через незаконну експропріацію майна у Криму було розпочато 17 жовтня 2016 року. До позову приєднались шість компаній, що входять у групу "Нафтогаз": "Чорноморнафтогаз", "Укртрансгаз", "Лікво", "Укргазвидобування", "Укртранснафта" та "Газ України".

"Нафтогаз" та компанії групи ініціювали це арбітражне провадження, посилаючись на угоду між Кабінетом міністрів України та урядом РФ про заохочення та взаємний захист інвестицій, більш відому як російсько-українська двостороння інвестиційна угода.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.