Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США в ООН: ми пишаємося бути співавтором Резолюції про стан прав людини в Криму

Світ навколо нас 1044 перегляди

Опубліковано - 20.11.2020 17:12 | Всі новини | Версія для друку

США в ООН: ми пишаємося бути співавтором Резолюції про стан прав людини в Криму
США в ООН: ми пишаємося бути співавтором Резолюції про стан прав людини в Криму
«США пишаються бути співавтором і голосувати за Резолюцію про становище прав людини в Криму».

Про це йдеться в заяві Місії США при ООН стосовно нової резолюції, затвердженої Третім комітетом Генеральної асамблеї ООН в середу.

«Ситуація там залишається жахливою, оскільки російська окупаційна влада застосовує силу та залякування для придушення інакомислення та опозиції», - наголосили дипломати.

Сполучені Штати закликали Росію негайно припинити порушення в окупованому Криму, звільнити несправедливо ув’язнених мирних опозиціонерів і повернути повний контроль над півостровом Україні.

«Окупація Росії серйозно підірвала основні свободи вираження поглядів, віросповідання чи переконань, мирних зібрань та спілок, змусивши багатьох втікати. Ми підтримуємо кримчан, громадянське суспільство та правозахисників, які працюють над захистом цих прав», - йдеться в заяві.

За резолюцію висловилося 63 країни, в тому числі Сполучені Штати та більшість країн ЄС. Проти – голосувало 22 країни, на чолі з Росією.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.