Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Земля виявилася меншою, ніж ми думали

Невідоме 7274 перегляди

Опубліковано - 6.07.2007 18:13 | Всі новини | Версія для друку

Земля виявилася меншою, ніж ми думали
Земля виявилася меншою, ніж ми думали
Група фахівців з інституту геодезії університету Бонна проводила дослідження в рамках тривалого міжнародного проекту, що відкрило теперішні й точні розміри нашої планети, яка виявилася меншою, ніж вважалося до цих пір.

За словами фахівців, нові дані тільки на декілька міліметрів відрізняються від раніше прийнятих, проте така різниця істотна для уточнення рівня моря, а також для створення уточненої системи координат, за якою можна буде вивіряти висоту польоту спеціальних супутників-альтиметрів, які, у свою чергу, можуть застосовуватися для контролю над зміною рівня моря, що відбувається внаслідок глобального потепління.

Учені додають, що вимірювання розмірів планети вони проводили за рахунок реєстрації різниці в часі приходу сигналів від квазарів на 70-ти радіотелескопах у 17 країнах.

І точність реєстрації часу була настільки високою, що дозволила розрахувати взаємне розташування цих пунктів на поверхні планети з точністю до 2 міліметрів на кожних тисячу кілометрів відстані.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.