Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


18 Міжнародна Олімпіада з інформатики в Мексиці

Освіта 12301 перегляд

Опубліковано - 10.08.2006 21:34 | Всі новини | Версія для друку

Віталій Бондаренко - керівник української збірної з інформатики
Віталій Бондаренко - керівник української збірної з інформатики
З 13 по 20 серпня в Мексиці відбуватиметься Міжнародна олімпіада з інформатики, яка з 1989 року за ініціативою ЮНЕСКО проводиться кожного року в різних країнах. Цього року в Олімпіаді братимуть участь молоді громадяни 78 країн. Українці ж мають намір взяти призові місця.

Віталій Бондаренко – керівник української збірної з інформатики і Дмитро Джулгаков – один з чотирьох хлопців, що поїдуть в Мексику на цю Олімпіаду розповіли в ефірі радіо «ЕраFM» про те, що Україна бере участь в Міжнародних Олімпіадах з інформатики з 1992 року. Найкращим роком був минулий 2005 рік, коли всі четверо хлопців-учасників отримали медалі – 2 золоті, одну срібну і одну бронзову.

Цього року на Олімпіаду з інформатики знову їдуть хлопці – з Києва, Харкова, Донецька і з міста Олександрія Кіровоградської області. Українські дівчата поки що не брали участі в Міжнародних Олімпіадах з інформатики, бо щоб стати претендентом на право представляти на ній Україну, треба перемогти на шкільній, районній чи міській, потім на обласній олімпіадах, а також відзначитися на олімпіаді Всеукраїнського рівня.

Зауважимо, що Міжнародна Олімпіада з інформатики проводиться тільки для школярів, а команда країни складається лише з 4 дітей. Міжнародний комітет з підготовки Олімпіади приймає рішення, де вона відбуватиметься, і всі бажаючи країни можуть взяти в ній участь. Хлопці, що їдуть на Олімпіаду цього року, беруть участь в ній вперше і найбільше побоюються такого суперника, як Китай.

Як зазначив один з членів української команди Дмитро Джулаков з Харкова, учасники олімпіад з інформатики знайомляться через Інтернет, листуються, беруть участь в інтернетних олімпіадах і майже всі вважають китайців найсильнішими суперниками на цьогорічній Міжнародній Олімпіаді.

Займатися інформатикою Дмитро почав з 10 років – починав з прикладного програмування, потім почав розробляти програми. Він каже, що в наших школах інформатику вивчають запізно і викладається в школі не та інформатика. Від себе додамо, що часто викладається навіть зовсім не інформатика.

Оскільки інформатика дуже близька до математики, Дмитро радить всім охочим займатися самоосвітою – тим більше, що зараз є багато книжок. А в Мексиці хлопець очікує побачити піраміди Майя, оскільки для учасників Олімпіади передбачені деякі екскурсії.

Цікаво, що цьогорічна Міжнародна Олімпіада з інформатики проводитиметься на базі операційної системи Linux, оскільки на майкрософтівські програми потрібні досить великі кошти. На них Міжнародний комітет не бажає викидати гроші. А молодий український геній від інформатики Дмитро Джулаков каже, що всім, хто хоче вчитися і опановувати інформатику, Linux навіть краще – купив за десять гривень диск і все. Не потрібно весь час витрачати гроші на Майкрософтівські продукти.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Освіта»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.