Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В ООН стурбовані “нестримною” корупцією в правоохоронній системі України

За право людини 7299 переглядів

Опубліковано - 10.03.2009 10:56 | Всі новини | Версія для друку

В ООН стурбовані “нестримною” корупцією в правоохоронній системі України
В ООН стурбовані “нестримною” корупцією в правоохоронній системі України
Члени робочої групи ООН з довільних затримань стурбовані “нестримною” корупцією в правоохоронній системі України. Про це йдеться у доповіді групи, яку було зроблено у Женеві на 10-й сесії Ради з прав людини, повідомляє Центр новин ООН.

У доповіді висловлюється стурбованість "нестримною" корупцією в Україні, яка пронизує всю правоохоронну систему.

Члени робочої групи заявили, що стурбовані великою кількістю затримань, які відбуваються у країні, багато з яких не реєструються.

Однією з основних причин довільних затримань в Україні робоча група вважає зосередження повноважень у Генпрокуратурі, яка має функції як у сфері карного переслідування, так і в сфері нагляду.

Ще одною причиною є неефективна система захисту у кримінальних справах.

Члени робочої групи з довільних затримань за запрошенням уряду відвідали Україну наприкінці 2008 року.

Делегація зустрілася з представниками державних органів, громадянського суспільства, родичами осіб, що перебувають під вартою, співробітниками внутрішніх механізмів моніторингу і представниками міжнародних та регіональних організацій в Києві, Донецьку, Сімферополі, Севастополі, Львові, Ужгороді, Мукачевому та Чопі.

Члени групи провели особисті конфіденційні бесіди зі 138 особами, які перебувають під вартою, і близько 100 колективних бесід у 21 установі, де тримаються особи, позбавлені волі.

Представники ООН наголосили на хорошому рівні співпраці з боку уряду України і звернули увагу на різні реформи в системі відправлення правосуддя, проведені з часу проголошення країною незалежності в 1991 році.

Вони також висловили задоволення у зв'язку з існуванням низки механізмів моніторингу, таких як омбудсмен, мобільні групи з моніторингу і громадські ради, що виступають як інструменти боротьби з безпідставними затриманнями, хоча й зазначили, що існує потреба в подальшому зміцненні цих механізмів.

Примітно, що чиновники не лише попадаються на хабарах, а й самі вимагають їх. При цьому, незважаючи на активну боротьбу з корупцією, хабарництво продовжує процвітати.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.