Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Релігія бідності

Духовний світ 11106 переглядів

Опубліковано - 31.03.2009 22:14 | Всі новини | Версія для друку

Релігія бідності
Релігія бідності
Дослідження служби Gallup, яке проводилося в 143 країнах миру, показало, що чим бідніше країна - тим більш релігійне її населення.

В цілому, релігія процвітає в бідних суспільствах планети, де середньостатистична людина отримує не більше $2 тис. в рік. Там 92% респондентів стверджують, що релігія відіграє украй важливу роль в їх житті.

У свою чергу, в багаих країнах світу (з середньорічним доходом на душу населення, що перевищує $25 тис., релігія важлива лише для 44% опитаних.

Дослідження також показало, що у всіх країнах, де проводилося дослідження, більш релігійні люди, як правило, рідше відчувають негативні емоції (такі, як тривога, відчай, депресія і злість) і частіше насолоджуються життям.

Причини поступового "вимивання" релігії з багатіючого суспільства до цього часу не з`ясовані і продовжують активно дебатуватися. Одна з теорій свідчить, що у міру того, як люди стають більш освіченими і забезпеченими, вони поступово починають приділяти релігії менше уваги. У свою чергу, до релігії часто звертаються люди, що потрапили в біду, - у багатьох випадках релігія виконує функцію системи соціальної підтримки.

Інша гіпотеза полягає в тому, що релігія стає останнім притулком для "співтовариств, що зникають", - тобто, для груп населення, спосіб життя яких піддається серйозним змінам під впливом зовнішніх сил.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Духовний світ»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.