Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Через “війну правок” Wikipedia покинули 49 тисяч редакторів

Медіа 10850 переглядів

Опубліковано - 24.11.2009 13:56 | Всі новини | Версія для друку

Через “війну правок” Wikipedia покинули 49 тисяч редакторів
Через “війну правок” Wikipedia покинули 49 тисяч редакторів
У першому кварталі 2009 року англомовний розділ проекту Wikipedia залишили 49 тисяч редакторів, пише The Wall Street Journal з посиланням на дослідження іспанського аналітика Феліпе Ортеги.

Це в десять разів більше за аналогічний період 2008 року, повідомляє Lenta.ru.

Ортега проаналізував історії правок, внесених 3 мільйонами користувачів у десяти мовних розділах інтернет-енциклопедії. Він стверджує, що Wikipedia стає все більш ворожим оточенням для редакторів, яким набридають суперечки. У Wikimedia Foundation, навпаки, говорять, що у проекта достатньо людей для наповнення і редагування енциклопедії.

Тим часом, відтік редакторів може пояснюватися іншими причинами. Так, багато статей вже написані, а нові не можуть залучити великого числа редакторів. Крім того, в Wikipedia з часом з'являється все більше правил, що перешкоджають так званим “війнам правок”.

При цьому частка відхилюваних поправок зростає. Якщо в 2005 році відхилялася лише одна з десяти поправок, внесених "випадковими" редакторами, то в 2008 році - одна з чотирьох.

Варто відзначити, що незважаючи на скорочення числа редакторів, число користувачів, що відвідували сайт Wikipedia.org, з вересня 2008 по вересень 2009 року зросло на 20 відсотків. Wikipedia.org входить до п'ятірки найбільш відвідуваних сайтів світу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Медіа»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.