Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міжнародна ініціатива для внутрішнього використання

Імперія «Совок» 6602 перегляди

Опубліковано - 1.12.2009 16:31 | Всі новини | Версія для друку

Міжнародна ініціатива для внутрішнього використання
Міжнародна ініціатива для внутрішнього використання
Кремль оприлюднив проект договору про безпеку. Мета цього кроку, мовиться в преамбулі, замінити установи часів “холодної війни” на зразок НАТО.

Цей текст з’явився на інтернет-сайті Кремля через рік після висунення російськими лідерами цієї ідеї, яку Захід практично проігнорував.

Згадаймо, як президент Росії Дмітрій Медвєдєв порушив проблему нового договору про європейську безпеку у Берліні в червні минулого року: «Переконаний, що проблеми Європи не будуть вирішені доти, доки не буде досягнута її ідентичність, органічна єдність всіх її інтегральних частин з Російською Федерацією включно».

Медведєв назвав США, ЄС і Росію «трьома гілками європейської цивілізації». Але Захід значною мірою проігнорував поки що його пропозиції. Аналітики вважають, що пропозиції Медвєдєва нереалістичні і в основному направлені на підвищення ролі Москви у міжнародних справах та на підрив НАТО і ОБСЄ.

Якраз у Берліні минулого року Медвєдєв зауважив, що, мовляв, «НАТО не було здатне віднайти нової суті для свого існування» з часів кінця «холодної війни»: «Сьогодні її намагаються віднайти на основі глобалізації місії Альянсу, включно зі шкодою прерогативам ООН, про яку є вже сказав, за рахунок втягування до НАТО нових членів. Але очевидно, що це, все ж, не вирішує поставлених завдань».

У своїх поясненнях на веб-сайті Президента Росії Кремль заявив, що нова угода з проблем європейської безпеки буде базуватися на принципі, що «жодна нація чи міжнародна організація... не повинна посилювати свою власну безпеку за рахунок інших народів чи організацій».

Росія намагається покласти головну функцію відповідальності на Раду Безпеки ООН

Російський проект закликає, щоб Рада Безпеки ООН «несла головну відповідальність за те, щоб підтримувати безпеку та мир у всьому світі». Росія – один із 5-ти постійних членів Ради з правом вето. Новий Генсек НАТО Андерс Фоґ Расмуссен пообіцяв розглянути російську пропозиції і дати відповідь на неї.

Стосунки між Росією і Заходом погіршилися до рівня «холодної війни» після вторгнення російських військ до сусідньої Грузії, що сталося вже після проголошення Москвою нової ідеї безпеки в Європі. Аналітики вважають, що за російською ініціативою нічого реального не стоїть.

Московський аналітик Андрій Піонтковський каже, що це лише «порожня декларація»: «Це – свого роду пропаганда в традиціях старої радянської пропаганди мирних ініціатив. Я не думаю, що Москва серйозно сподівається на підписання такого документа».

Піонтковський також зауважив, що проект чистої води невизначена пропозиція, включно з тим, які країни мали би її підписати. Також дивно звучить текст проекту про «надання права вважати збройний напад на будь-яку країну-учасницю угоди нападом на кожного члена її». А що стосується загроз для тих, хто не є членом такої угоди, у проекті жодних гарантій. Російський аналітик вважає, що на Заході такий проект ніхто не сприйме всерйоз.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.