Аратта - На головну

21 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міліція «умовила» киян платити 2 гривні

Людина і влада 19049 переглядів

Опубліковано - 11.11.2008 | Всі публікації | Версія для друку

Протестувальники спалюють символічні 2 гривні
Протестувальники спалюють символічні 2 гривні
Недільний протест проти підвищення цін на проїзд у столичному метрополітені і наземному транспорті закінчився грандіозною бійкою.

На сайті «ПіК» опубліковано фоторепортаж про хід мітингу та його придушення «Беркутом».

Журналісти різних видань відмічають надзвичайну жорстокість бійців «Беркуту» проти взагалі-то не страшного мітингу. Адже учасників було лише біля 400, не було масових заворушень, биття вікон та вітрин чи чогось подібного. Тоді чому так жорстоко били і учасників, і журналістів, і невільних свідків?

Психологи знають, що жорстокість – це ознака слабкості. Слабкі люди проявляють жорстокість проти тих, хто в даний момент ще слабкіше. Але при тому плазують перед тими, хто сильніше.

Жорстокість в політиці – це ознака слабкості влади. Сильна, авторитетна влада не боїться своїх опонентів, натомість впевнено, спокійно, чемно і нежорстоко ставить їх на місце . Чим слабше стає влада, тим жорстокіше вона намагається діяти проти не лише відвертих опонентів, а й проти будь-якого прояву не абсолютно рабської поведінки. «Бий всіх. Бий своїх, щоб чужі боялись».

Останні прояви цієї жорстокості з боку силових структур (18 жовтня, 10 листопада) свідчать про комплекс страху сьогоднішньої влади. Передчуття краху викликає страх і провокує жорстокість. А жорстокість – навпаки послаблює таку владу. Може хто вже забув, як наростання репресій проти невеликих мирних пікетів сумських студентів у 2004 році викликало наростання протидії і загальноукраїнський резонанс, що врешті-решт повалило тодішню правлячу команду? Сьогоднішня влада, схоже, про це забула. А марно…






Журналістська прикмета: якщо на мітингу з`являється цей міліцейський начальник - будуть бити
Журналістська прикмета: якщо на мітингу з`являється цей міліцейський начальник - будуть бити


 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Людина і влада»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.