Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Рівень жаху

Політика 24546 переглядів

Опубліковано - 22.03.2011 | Всі публікації | Версія для друку

Рівень жаху
Російський прем’єр-міністр Володимир Путін зробив одну з найжорсткіших заяв на адресу Заходу за всю свою політичну кар’єру.

Путін cхарактеризував акцію союзників проти Лівії як «середньовічний заклик до хрестового походу, коли хтось закликав когось іти в певне місце і чогось звільняти», а резолюцію Ради Безпеки ООН як «неповноцінну».

Глава російського уряду гостро зкритикував Сполучені Штати, сказав, що в їхній політиці втручання у внутрішні справи в інших країнах немає ні совісті, ні логіки.

Думку самого Путіна можна було б критикувати не тільки з політичної, і з логічної точки зору. Якщо главі уряду Росії так не подобається резолюція Ради безпеки, то чому Москва не наклала на неї вето під час голосування в ООН? І чому Путін не виступив зі своєю різкою оцінкою відразу ж після ухвалення рішення Ради безпеки, а чекав кілька днів?

Але роздуми про висловлювання Путіна відступили на другий план після того, як на них відреагував президент Дмитро Медведєв. Не згадуючи імені свого попередника, він назвав неприпустимими висловлювання про «хрестовi походи» з приводу ситуації в Лівії. І заявив, що Москва не вважає резолюцію РБ ООН неправильною.

«Якщо сьогодні намагатися «бити себе крилами по корпусу» і говорити, що ми не розуміли, що робили, це було б неправильно, ми свідомо на це йшли», – так Медведєв пояснив рішення Москви утриматися під час голосування в Раді безпеки.

Обговорення несподіваного конфлікту між Медведєвим і Путіним стало головним сюжетом російського політичного життя. І, природно, ніхто не згадує більше, що саме сказав прем'єр і що відповів йому президент, всі звертають увагу на принципову розбіжність між Медведєвим і Путіним щодо операції союзників в Лівії.

За всі роки існування «тандему» таку різку політичну розбіжність спостерігають уперше. І тепер спостерігачі гадають: чи може Близький Схід посварити Путіна і Медведєва і зробити їх справжніми політичними противниками і навіть реальними конкурентами в боротьбі за владу. Чи, все ж, ми спостерігаємо банальну пропагандистську операцію, в якій один політик грає роль злого слідчого, а інший – доброго. Ролі давно розписані і ніякого відступу від них не відбулося. Хіба що акценти сьогодні розставлені чіткіше, ніж зазвичай.

Але я хотів би повернутися до слів Путіна. Як на мене, вони важливіші, ніж його конфлікт із Медведєвим. Путін виступав на зустрічі з робітниками Воткінського заводу, який випускає ракети. І у зв'язку з подіями в Лівії Путін відзначив правильність рішення російської влади зміцнювати обороноздатність країни. А що це означає?

А це означає, що після початку подій на Близькому Сході Путін – і не він один в російському керівництві – живе в ірраціональному жаху. Багатьом із тих, хто побудував сучасну Росію, здається, що вона може перетворитися на Єгипет. А відмовлятися від влади дуже не хочеться. І події в Лівії, здавалося, давали відповідь на питання, як утримати владу. А операція союзників показала, що це – не відповідь. Путін боїться, він роздратований. Медведєв не знаходиться в такому станi не тому, що він ліберальніший, а тому, що Путін реалістичніший. Саме рівень страху змусив російських керівників зайняти різні позиції по лівійському питанню. А а зовсім не прагнення до конкуренціі один з одним.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Політика»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.