|
|
24 червня 2026, середа
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Журналістам тижневика “Без цензури” повернули гроші. Ганна Герман залишилася при своїх відпускних9.08.2007 17:53 Видання, близькі до регіоналів, побачили що Європа хоче ШДК. Європа, насправді, хоче іншого2.07.2007 15:16 Ахметов пішов у Європу. Він вирішив боротися із українськими журналістами руками Британського правосуддя1.06.2007 15:29 Сторінки (всього - 5): найновіша « | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |