|
|
22 червня 2026, понеділок
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Турчинова вже замовили?10.11.2010 13:28
Свобода слова від гаранта. Від студентів зажадали розкаятися за календар для Януковича31.10.2010 10:46 Будуємо нову країну. У Одесі міліція стріляла по мирних демонстрантах15.10.2010 12:12
Столична міліція заблокувала Майдан Незалежності14.10.2010 16:51
Справа Гонгадзе. Олену Притулу притягнуть до кримінальної відповідальності за правду?30.09.2010 20:57 Сторінки (всього - 64): найновіша « | 13 | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |