|
|
26 червня 2026, п`ятниця
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Дотримання мінських угод є єдиною можливістю врегулювання ситуації на Донбасі25.08.2015 09:30
Американські військові вважають, що Росія намагається зруйнувати обороноздатність НАТО21.08.2015 11:32 Сторінки (всього - 176): найновіша « | 115 | 114 | 113 | 112 | 111 | 110 | 109 | 108 | 107 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |