|
|
25 червня 2026, четвер
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Санкції перешкодили Росії дістатися Києва30.11.2016 19:10
Саміт у Брюсселі відкрився без особливих очікувань24.11.2016 13:51
Сторінки (всього - 176): найновіша « | 136 | 135 | 134 | 133 | 132 | 131 | 130 | 129 | 128 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |