|
|
25 червня 2026, четвер
|
|
|
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
|
У Брюселі вирішується ставлення ЄС до Росії1.09.2008 15:17
ЄС думає над санкціями щодо Москви. Москва у таке не вірить28.08.2008 17:23
РБ ООН вчергове продемонструвала свою неспроможність20.08.2008 11:40
Путін і його спільники в Кремлі не сприймають реальність19.08.2008 22:50
Сторінки (всього - 176): найновіша « | 27 | 26 | 25 | 24 | 23 | 22 | 21 | 20 | 19 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |